|
Felhasználó
|
Jár a keksz k?
|
|
Felhasználó
|
Ez nem volt szép k?
![]() |
|
Felhasználó
|
Hát nem, de a motrok azok szépek!
|
|
Felhasználó
|
Miről van már szó?
![]() Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Offtopic, mindenről.
Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
|
Felhasználó
|
Ne mond
![]() Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Én a szép lányokat szeretem...
|
|
Felhasználó
|
Ha ezt nem mondod azt hiszem, hogy homoszexuális vagy.
![]() |
|
Felhasználó
|
Csak kellett valami értelmetlen komment
|
|
Felhasználó
|
Igaz, ennél már csak az lenne rosszabb, hogy ha a döglött kotlót üldöznéd.
![]() |
Idézet



